TOMEX - SUPERSZKLARNIE

EKOKOMPOSTERY

Tomex - Superszklarnie

EKOKOMPOSTERY co to jest?

Eko kompostery to oferta dla użytkowników szklarni stalowych, tuneli foliowych stalowych, którzy chcą uzyskiwać własny kompost dla swoich domowych upraw. Wszystkie modele i wielkości eko komposterów są wykonane z bardzo wysokiej jakości tworzywa uzyskanego w 100% z recyklingu co oprócz walorów ekologicznych zapewnia długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie. Eko kompostery nie wymagają klasycznej konserwacji, nie gniją, nie rdzewieją, są mrozoodporne. Przeznaczone do użytkowania bez względu na pogodę i porę roku.
Proponujemy kilka wzorów i wielkości eko komposterów:
Pierwszy i chyba najciekawszy to kula o średnicy 80cm i pojemności 268l Jest to eko komposter wyposażony w specjalną podstawę z łożyskami kulowymi dzięki czemu możemy całością obracać jak piłką o 360 stopni we wszystkich kierunkach. Ułatwia to bardzo mieszanie wsadu a dodatkowo zajęcie to staje się czyste i szybkie. Kula posiada wiele małych specjalnych otworów doprowadzających do wnętrza powietrze dzięki czemu przyspieszamy proces kompostowania organicznego wsadu.
Eko komposter posiada dwa większe i dwa mniejsze otwory dzięki czemu dorzucanie odpadów jak również wyciąganie gotowego kompostu jest łatwe i szybkie. Ciekawy i niespotykany wygląd sprzyja wkomponowaniu się eko kompostera w tło ogrodu czy działki nie zwracając uwagi na jego przeznaczenie.

Rodzaje Ekokomposterów

Eko komposter bębnowy Twist o pojemności 302l wykonany z ekologicznego tworzywa mrozoodpornego. Obrotowy bęben zamocowany na metalowym stojaku dzięki czemu można nim łatwo i szybko obracać.
Duża funkcjonalna otwierana klapa doskonale nadaje się do wygodnego materiału wsadu i wyjmowania gotowego kompostu.

Eko komposter Premium o pojemności 246l jest mniejszą konstrukcją obrotową w kształcie zbliżonym do kwadratu ze ściętymi narożnikami. Zamocowany na metalowym stojaku zapewnia doskonałe i łatwe mieszanie materiału wsadowego a otwierana duża klapa pozwala na wygodną obsługę.

Ostatni i największy eko komposter Double o pojemności 380l (dwa bębny po 190l każdy). Komory wykonane również z mrozoodpornego ekologicznego tworzywa w 100% z recyklingu zapewniają dużą ilość kompostu z podziałem lub wykorzystaniem w razie potrzeby jednego lub dwóch bębnów. Duże, wygodne klapy zapewniają łatwy i szybki dostęp do wnętrza. Mieszanie za pomocą obracania każdego z dwóch pojemników osobno

Więcej zdjęć w zakładce REALIZACJE.