TOMEX - SUPERSZKLARNIE

INSPEKTY STALOWE

Tomex - Superszklarnie

INSPEKTY STALOWE - rodzaje

Inspekty stalowe ocynkowane ogniowo z pokryciem szkłem ogrodniczym 4mm Helios (w standardzie) lub na życzenie klienta poliwęglanem komorowym 6mm z osprzętem stanową doskonałe uzupełnienie hodowli szklarniowych jak również samodzielnych upraw kwiatów, rozsad czy niskich warzyw. Proponujemy dwa typy i wielkości inspektów:
Uniwersalny o długości 1,36m, szerokość 1,0m, wysokość 0,22m i wadze 32kg. Boki z blachy stalowej. Górna klapa otwierana z możliwością zamontowania automatu termicznego (wyposażenie dodatkowe). Jest to niewielki, porządny inspekt, który sprawdzi się w każdym nawet najmniejszym ogrodzie i na działce.

V2 o długości 1,99m, szerokość 1,5m, wysokość 0,55m i waga 90kg. Całość przeszklona z przesuwnymi panelami u góry oraz z możliwością zamontowania automatu termicznego (wyposażenie dodatkowe). Jest to dość potężny inspekt, który zadowoli najbardziej wymagających klientów i ogrodników. Z tego rozwiązania skorzystało już wielu profesjonalnych hodowców kwiatów, sadzonek oraz właścicieli ferm ślimaków.

Inspekty można ze sobą łączyć dzięki czemu uzyskujemy możliwość tworzenia szeregów zabudowanych rabat.

Więcej zdjęć w zakładce REALIZACJE.