TOMEX - SUPERSZKLARNIE

O Nas

Tomex - Superszklarnie

O firmie

Firma od 2003r zajmuje się wykonaniem wysokiej jakości stalowych szklarni ogrodowych, tuneli foliowych, inspektów, osprzętu do nich oraz sprzedażą pawilonów ogrodowych, oranżerii, chodników szklarniowych oraz opatentowanych ekokomposterów a także oranżerii aluminiowych krytych poliwęglanem komorowym.

Działamy na rynku służąc naszym klientom i nie tylko fachowym doradztwem, pomocą,
własnym transportem zamówionych produktów, montażem oraz kompleksowym serwisem.

Doświadczenie zdobyte na rynku w wyniku działalności firmy przekłada się na jakość i profesjonalizm oferowanych usług i produktów.
Firma TOMEX wychodząc naprzeciw zainteresowaniom i potrzebom rynku stara się dopasować indywidualnie do danego klienta. Wszystkie szklarnie, inspekty, tunele foliowe są wykonywane pod konkretne zamówienie danego klienta. Nie ma możliwości zwrotów zakupionych konstrukcji.
Podstawą działania firmy jest fachowość, terminowość oraz to, iż nigdy nie pozostawiamy naszych klientów bez pomocy w potrzebie!!!

Siedziba firmy znajduje się w Łodzi. Zamówienia przyjmowane są w formie e-mail na terenie praktycznie całej Europy. Transport na terenie UE zapewniamy własnymi samochodami zgodnie z kolejnością zamówień. Prowadzimy również wysyłkę mniejszych i lżejszych akcesoriów i wyposażenia. Zapraszamy i życzymy wszystkim klientom zadowolenia oraz zdrowych i dorodnych zbiorów uzyskanych w naszych szklarniach i tunelach foliowych.

Doświadczenie

Doświadczenie zdobyte na rynku w wyniku działalności firmy przekłada się na jakość i profesjonalizm oferowanych usług i produktów. Nasza firma wychodząc naprzeciw zainteresowaniom i potrzebom rynku stara się dopasować indywidualnie do danego klienta. Wszystkie szklarnie, inspekty, tunele foliowe są wykonywane
pod konkretne zamówienie danego klienta.

Podstawą działania firmy jest fachowość, terminowość oraz to, iż nigdy nie pozostawiamy naszych klientów bez pomocy w potrzebie.

0 +
Zrealizowanych projektów
0 +
Zadowolonych klientów
0
Lat doświadczenia
0 +
Oferowanych rozwiązań

Dlaczego my ?

Gwarantujemy szybką i profesjonalną realizację zamówienia, a w przypadku jakichkolwiek opóźnień natychmiast informujemy Kupującego. Przywiązujemy dużą wagę do standardów obsługi i pełnej satysfakcji Klienta, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie.

Twoje pomysły – wspólna realizacja